Nail SPA

Duyulara hitap eden özel bir manikür… Manikür işlemini keyifli kılan Nail Spa, hoş aromaterapik kokuları ile hislerinizi harekete geçirir. Tırnakların anatomik yapılarına göre uygulanan ve özel manikür seçenekleri bulunan Nail Spa Manicure ile manikür işlemini keyfe dönüştürebilirsiniz.

 

TEMEL ALESSANDRO MANİKÜRÜ

 

İnce ve Yumuşak Tırnaklar İçin Manikür ( Lavanta  ) Besleyici Tırnak Manikürü

Tırnakların kısaltılması (mavi törpü) ve şekillendirilmesi (mineral törpü), tırnak etinin giderilemesi (smooth cuticle remover gel- sugar almond nail peeling),,tırnak yüzeyinin parlatılası(nail buffer set), tırnak eti terapisi(mango nail serum- nail grow pen) ve kalsiyum içerikli tırnak bakımı (calcium nail hardener).

 

Kuru ve Kırılgan Tırnaklar için Manikür ( Gül )  Nemlendirici Tırnak Manikürü

Tırnakların kısaltılması (pembe törpü) ve şekillendirilmesi (mineral törpü), tırnak etinin giderilemesi (smooth cuticle remover gel- sugar almond nail peeling),,tırnak yüzeyinin parlatılası(nail buffer set), tırnak eti terapisi(mango nail serum ve nail grow cream) ve biotin içerikli tırnak bakımı (biotin nail hardener).

 

Dayanıklı Tırnaklar için Manikür ( Lotus ) Rahatlatıcı Tırnak Manikürü

Tırnakların kısaltılması (sarı törpü) ve şekillendirilmesi (mineral törpü),  tırnak etinin giderilemesi (smooth cuticle remover gel- sugar almond nail peeling), tırnak yüzeyinin parlatılası(nail buffer set), tırnak eti terapisi(mango nail serum ve coco mango nail butter) ve lotus içerikli tırnak bakımı (nourshing base coat).